2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

Bosna Hersek'te eğitim görebileceğiniz üniversiteler bulunmaktadır. Özellikle 2 Yıllık teknikerlere makine mühendisliği dikey geçiş hakkı tanıyan Bosna..

2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

Avrupa ülkelerinde eğitim görmek pek çok gencin tercihi olabilecek seçenekler arasındadır. Lisans eğitimi denildiği zaman Bosna gibi birçok bakımdan öğrencilere hitap eden bir şehirde okuma ayrıcalığı kişilerin asla es geçemeyecekleri fırsatlardandır. Tekniker olarak mezun olunan MYO mezunu olmuş olma kişilerin mühendislik yoluna doğru ilerleme ihtiyaçlarını hissedebilmelerine imkan tanıyabilmektedir. Tekniker unvanından mühendis unvanına tırmanma yolunda sizde tercihinizi Bosna Üniversitelerinden yana kullanmaya ne dersiniz? Mühendislik için başvuruda bulunacağınız Bosna Üniversiteleri sizler için üçüncü sınıftan başlama olanağı ile imkan tanıcılık sağlamaktadır. YGS, LYS gibi sınavlara girme zorunluluğu olmadan mühendislik fakültesine adım atabilme ayrıcalığını yakalamaya ne dersiniz?

2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş: Makine mühendisliği bölümünde meslek lisesinde almadığınız dersleri de içine alan bir program ile 2 ya da 2.5 yıl daha eğitim görerek başarılı bir makine mühendisi olarak mezun olabilirsiniz. Dikey geçiş fırsatında sunulan eğitim derslerinin yanında uygulama derslerini staj olanağı ile gerçekleştireceğiniz başarılı kurumlarda işini bilenlerle aynı ortamda bulunmak da size tecrübe kazandırabilecek durumlardandır.

Eurostar Farkı

Bosna’da eğitim konusunda karalıysanız tercihinizi yaparken Euro Star yurt dışı eğitim danışma birimleri farkını hissedebileceğiniz girişimlerde bulunabilirsiniz. Euro Star yurt dışı eğitim danışma birimi lisans bölüm tercihinizde kayıt işlemleriniz, kayıt için gerekli evrak hazırlıklarınız ya da Bosna’da yaşam standartları bakımından öğrencilere sunulan imkanlar konusunda bilgilendirmenizde önemli rol oynayacaktır.

2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş: Türkçe destekli eğitim sağladığı için pek çok kişinin Türkçe eğitim görme için girdiği araştırmada birinci sıralarda konumunu koruyabilmektedir. Öğrencilerin kültürel çevre bakımından geniş bir çevreden faydalanarak eğitim öğretim hayatlarına dahil olmaları hususunda da yardımlarını esirgemeyecek olan akademik eğitim ortamda bulunmaktan mutluluk duyabileceksiniz. Teori derslerinizi en son teknolojik yöntem ve teknikleri bilerek eğitim veren kişilerce almak ve kendinizi her geçen gün biraz daha üst noktalarda hissedebilme fırsatından faydalanmaya ne dersiniz?

2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş: Eğitim harcı olarak da uygunluk Bosna’da yakalayabileceğiniz avantajlar arasındadır. Gerek sosyal yaşam gerekse akademik eğitime ödeyeceğiniz ücret bakımından sizi zorlayacak bir durum ile asla karşı karşıya kalamayacaksınız. 2500 Euro ile akademik hayatınızı şekillendirmek sizin için zor olmasa gerek. Avrupa’da tanınan bir üniversite ve Avrupa ülkelerinde geçerliliği olan Europass özellikli bir diploma alabilme fırsatından faydalanmayı asla ikinci plana atmayacaksınız. Tüm bu fırsatlar ile sizi mutlu edecek akademik sürece dahil olabilme olanağını yakalamaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise daha fazla zaman kaybetmeyin.

Üniversitenin Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!