Bosna Hersek Üniversitesi

YÖK denkliği olan üniversitelerden birisi olan Bosna Hersek Üniversitesi Eurostar vasıtasıyla tercih edebileceğiniz üniversiteler arasında yer almaktadır.

Bosna Hersek Üniversitesi

Bosna Hersek üniversitesi iyi eğitimleri, uygun fiyatları ile tanınmış ve ülkemizden birçok gence kapılarını açmıştır. Yurt dışında okumak istiyorsanız fakat karar veremiyorsanız Bosna Hersek’i seçmeniz için birçok neden vardır. Üniversitelerinin sınavsız öğrenci alması bunlardan birisidir. Bu sayede sınav stresi yaşamadan dilediğiniz bölümü okumaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda uygun fiyatlı olmasından dolayı maddi sıkıntı çekmezsiniz. Bunun yanında üniversitelerinin denkliğinin bulunması sayesinde, diplomanızı ülkemizde işe girerken de kullanabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, tüm bunlar ve daha fazlası hakkında sizi bilgilendirebilir ve kayıt işlemlerinizi kolaylaştırabiliriz. Gerekli belgeleri sizin için tercüme ederek gerekli makamlara iletebiliriz. Aynı zamanda isteğiniz dahilinde size uygun konutlar bulabiliriz.

Bosna Hersek üniversitesi, eğitim açısından sizi son derece tatmin edecek özelliklere sahiptir. Okullarda Boşnakça eğitim verilmektedir. Bunun yanında İngilizce veya Türkçe Destekli Eğitim alma şansınız da bulunmaktadır. Boşnakça ve İngilizce eğitim almak istiyorsanız bir yıl süreyle hazırlık okumanız gerekirken, Türkçe Destekli Eğitim almanız durumunda hazırlık okumazsınız. Ülke içinde Türkçe Destekli Eğitim veren tek üniversite ise Uluslararası Travnik Üniversitesidir. Bunun yanında Saraybosna, Tuzla, Zenicave Mostar üniversiteleri de ülkenin köklü, iyi eğitim kurumları arasındadır. Bu üniversiteler arasından seçim yaparak dilediğiniz fakülteye sınavsız giriş imkanınız bulunmaktadır. Bu noktadaEurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, sizlere en iyi eğitimi verecek üniversiteyi seçebilir ve gerekli bilgiyi size sunabiliriz. Üniversitelerin yıllık ücretleri fakültelere göre 1000 ile 3500 Euro arasında değişmektedir.

Ülkemizle benzer özellikleri bulunan Bosna’da kendinizi her anlamda geliştirmeniz mümkündür. Okullar sizin için gerekli akademik bilgiyi sağlarken ülke olarak da sosyal ve kişisel gelişiminize katkı sağlayacaktır. Yurt dışında okumanın en büyük avantajlarından biri olan yabancı dilinizi geliştirme imkanı da bulacaksınız. Bunun yanında dilerseniz lisans tamamlama, dikey geçiş haklarından da yararlanabilir; yüksek lisans yapabilirsiniz. Tüm bu imkanlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken lise diplomanızla okullara başvurmaktır. Bu süreçte tecrübeli ekibimizle yanınızda olabiliriz. Bosna Hersek üniversitesi hayalini kurduğunuz üniversite hayatını yaşatmakla kalmayıp sizi gerekli bilgi birikimine sahip bireyler haline getirecektir.

#bosnaherseküniversitesi

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!