Bosna Hersek Üniversite Yurtları

Bosna Hersek'te eğitim ve kariyer artık Türkiye'den birçok öğrenci için hayal olmaktan çıkıyor. Bosna Hersek üniversite yurtları sizlerin..

Bosna Hersek Üniversite Yurtları

Bosna Hersek Üniversite Yurtları ile konaklama yapılmamaktadır. Öğrenci yurdu yerine çok uygun fiyatlarla öğrenciler kiralık dairelerde konaklamakta sıkıntı yaşanmayacaktır.

Gençlerin ulaşım bakımından da kolay ulaşım yapılan ve üniversitelere yakın daireler kiralanarak öğrenciler buralarda kalabiliyor. Kiralık dairelerin temini için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bu konuda size yardımcı oluyor. İsterseniz tek başınıza dairede kalabilecek isterseniz yanınıza ev arkadaşı bulabileceksiniz.

Çok uygun fiyatlarda tam donanımlı ve lüks dairelerde konaklama yapılması için titizlikle davranılmaktadır. Şehir merkezine yakın ve büyük dairelerde fiyatlar değişkenlik göstermekte ve küçük daire isteyenler 50 € gibi bir ücretle konaklama yapabilmektedir. Merkezi yere yakın olsun ve çok daha lüks ve büyük olsun isteyenler ise 200 € gibi kira ile konaklama ihtiyacını karşılayabilmektedir.

Bütçenize en uygun kiralık daire bulunması ile ilgili konularda Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yardımcı olacak ve gitmeden istediğiniz mobilyalı daireler ayarlanacaktır. Öğrencinin konforuna göre her eşya bulunan dairelerde sadece kişisel eşyalarınızı almanız yeterli olacaktır. Eşya derdi olmadan her ihtiyacı karşılayacak mutfak eşyaları dahi bulunduğu için ekstra eşya harcaması yapılmayacak olması da öğrencilerin rahatlığı için düşünülmüştür.

Ekonomik kiraların bulunduğu daireler bulunabildiği gibi müstakil konutlarda da konaklama yapılabilmektedir. Bosna Hersek Üniversite Yurtları bulunmadığı için öğrencilerin konaklayabilecekleri genelde 2 ve 3 katlı yapılarda öğrencinin tercihine göre kiralama yapılabilecektir. Öğrencinin bütçesine göre evler ayarlanacağı için konaklama ekonomik hale getirilecektir.

Ülke içinde ulaşım da çok uygun fiyatlarda yapılabilmekte ve sosyal yaşam giderleri de uygun seviyelerdedir. Türk öğrencilerin fazla olması ile sosyal yaşamlarda Türk öğrencilerle de iletişim kurabilecek ve ülkeye uyum konusunda sıkıntı yaşanmayacaktır.

Sağlık bakımından ülkemizdeki sosyal güvenlik Bosna Hersek’te geçerli olamayacağı için sağlık sigortası yapılması da çok cüzi rakamlarla yapılmaktadır ve gerektiğinde öğrenciler sağlık hizmetlerinden de faydalanabilecek tedavi konusunda sıkıntı yaşanmayacaktır. Sağlıktan, konaklamaya ve eğitime kadar her şey ekonomik olduğu için bir öğrenciyi şehir dışında okutmakla hemen aynı eş değerde ücretler ödenerek gençler hayali olan üniversitelere yerleşme imkanı bulacaklardır.

Bosna Hersek Üniversite Yurtları olmaması eksiklik olmayacak hatta dairelerde yurtlardan daha iyi imkanlarda konaklamalar yapılabilecektir.

#bosnaherseküniversiteleriyurtları

Üniversitenin Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!