Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi Ücretleri

Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi ücretleri oldukça makul. Yurtdışından öğrencilere eğitim fırsatı sağlayan Bosna Hersek üniversiteleri başarı..

Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi Ücretleri

Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi Ücretleri bakımından tercih sebebi olduğu kadar iyi eğitimin adresi olarak da seçilebilecek kalitede olduğu görülmektedir. Her yıl giderek artan Türk öğrencilerin Yurtdışında Bosna Hersek Üniversiteleri tercih etmesinin sebeplerinden birisi uygun fiyatlarla kaliteli eğitim alabilme avantajlarıdır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile Bosna Hersek Üniversitelerini tercih ettiğinizde eğitim ve öğretimde size en iyi şekilde danışmanlık yapılacaktır. Üniversitelerde eğitim almanın çok yüksek sanıldığı ancak iyi bir eğitimin verildiği Yurtdışında okuma hayali olan öğrenciler de düşünüldüğü için Bosna Hersek sayesinde ön yargılar aşılmış durumdadır. İsteyen istediği eğitimi alabilmesi için bütün üniversitelerin kapıları ülkemizdeki öğrencilere açılmış ve eğitimde eşitlik ilkeleriyle her öğrenciye eşit davranılmaktadır. Eğitimin düşük tutulması da eğitime verilen değeri göstermekte ve herkesin eğitimden faydalanması konusunda titizlikle davranılmaktadır.

Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi Ücretleri 1000 € dan başlamaktadır. Ülkede geçerli olan para birimi € ile ödenen harç ücretlerinde iki taksit uygulaması da ailelere kolaylık sağlayacak kadar düşük yansımaktadır. Üniversitelerde en yüksek ise 3200 € harç ücreti bulunmakta ve fakültelere göre ayrı olarak fiyatlandırmaya tabi tutulmuştur. Bosna Hersek konuşulan dil Boşnakça olduğu için eğitimlerde de Boşnak dili kullanılıyor ve Boşnakça öğrenmek için öğrenciler dil eğitimine tabi tutuluyor. Öğrenciler yurtdışında okumaya karar verdiklerinde ilk yıl hazırlık eğitimi Boşnakça öğretiliyor ve ondan sonra lisans eğitimleri verilmeye başlanıyor. Lisans için 4 yıl yapılan eğitimler hazırlık sınıfı ile birlikte 5 yılda tamamlanmış oluyor. Sizde eğitimde düşük ücretleri olan Uluslar arası Bosna Hersek Üniversitelerinde tercihinizi yaptığınızda Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Ülkemizde de bir çok öğrenci hazırlık sınıfları uygulamasıyla karşılaşıyor azami olarak 5 yılda tamamlanıyor. Ülkemizden farklı uygulama yapılmadığı ve üniversitelerde sınav uygulaması da olmadığı için tercih sebeplerinin başında sınavsız ve puansız öğrenci almaları oluyor. Uluslar arası Travnik Üniversitesi ise Bosna Hersekte Travnik şehrinde yer almakta ve Türkçe Destekli Eğitim verilen üniversite de uygun harç ücretleri ile yine dikkat çekmektedir.Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk Fakültesini tercih eden gençlerimizin bir yıllık harç bedeli ise 2000 €’dur. Mimarlık Fakültesi okumak isteyen öğrencilerden 2500 € alınmaktadır. Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi Ücretleri; Mühendislik Fakültesi bölümlerinden İnşaat, Makine, Elektrik Mühendisliği fiyatları da yine Mimarlık Fakültesi gibi 2500 € üzerinden ücret alınarak eğitim yapılıyor.

#uluslararasıbosnaherseküniversitesiücretleri

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!