Bosna Hersek Eğitim Danışmanlığı

Bosna Hersek Eğitim Danışmanlığı için tek isim Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı. Biz uzun yıllardır sektörde birçok ülke ve üniversitelerini sizlere anlatıyoruz.

Sizlere bilgi ve gerekli desteği her şartta ve fırsatta sağlıyoruz. Bizimle öğrencilerin ve de ailelerin gözleri arkada kalmıyor. En doğru bilgi ve gerekli destek bizimle sağlanabilir. Siz ne istiyorsunuz? Liseden mezun olundu ve hemen Bosna Hersek’te yola devam mı etmek istiyorsunuz?  Türkiye’de sınavları denediniz ve aslında sınav heyecanı dolayısıyla hak ettiğiniz puanı alamadınız mı? Ya da eğitimiz sadece 2 yıllıktı ve siz işinizde ilerleyemiyor musunuz? Bunun için 4 yıllık bir üniversite diplomasına mı ihtiyacınız var? Siz bu soruların yanıtlarını lütfen bizimle paylaşın. Biz de sizlere gerekli bilgileri sunabilelim.

Bosna Hersek Eğitim Danışmanlığı ile yatay geçiş, dikey geçiş imkânlarından faydalanabilirsiniz. Bu şekilde isterseniz üniversitelerde istediğiniz bir bölüme sınavsız olarak başlayabilirsiniz, dilerseniz eğitiminizin üzerine eğitim alma şansınızı kullanarak 4 yıllık mezuniyet diplomanızı alabilirsiniz. Bologna Kriterlerine göre belirlenmekte olan nitelikli eğitim imkânları ile dünyanın her yerinde çalışma şansını yakalayabilirsiniz. Hiçbir şey için geç değil. Belki de siz her zaman Hukuk okumak istediniz. Bunu başarabilirsiniz. Gelin ve bizimle hayallerinizi paylaşın. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizlere gerekli tüm bilgileri verelim ve hayallerinize giden yolda desteğiniz olalım.

Bosna Hersek eğitim danışmanlığı konusunda sizlere destek vermek bizim işimiz. Bu işi yıllardır yapıyor ve takdir alıyoruz. Sizin geleceğe güvenle ilerlemeniz için biz sizlerle bilgi paylaşımında bulunuyoruz. Yabancı bir ülkede kalma şartlarınızı düzenliyoruz. Öğrencilere tanınmış olan ücretsiz seyahat hakkınızı size veriyoruz. Eğitimleriniz sırasında sıkıntı yaşamanız halinde yine sizin yanınızda yer alıyoruz. Kiralık ev ihtiyacınız olduğunda da bizi arıyorsunuz, size kiralık ev buluyoruz. Yurda yerleştikten sonra eve çıkmak istediğiniz zaman için bu geçerli bir hizmetimizdir. Hiç yurt deneyimine sahip olmadan direkt ev de tutabiliriz sizin için. Elimizde olan evlerin videolarını seyrederek istediğiniz evi seçebilirsiniz. Sonrasında bavulunuzla yeni hayatınıza gidebilirsiniz. Eğitimler süresince her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olacağız. Adımız güvencemizdir.

Üniversitenin Haritası