Bosna Hersek Üniversiteleri Eğitim Dili

Bosna Hersek üniversiteleri eğitim dili olarak kullanılan dil ilk olarak Boşnakça olmakta ve İngilizce eğitimde verilmektedir. Ülkemiz öğrencileri açısından güzel olan bir özelliği ise ülkede Türkçe Destekli Eğitim veren üniversitenin de bulunmasıdır.

Uluslararası Travnik üniversitesinde birçok bölümde Türkçe Destekli Eğitim şansı sunulmaktadır. Böylelikle hem yurt dışında okumanın avantajını yaşayabilir hem de kendi dilinizde eğitim alarak eğitiminizi tamamalayabilirsiniz. Bosna Hersek’te öğrenci olmak ve üniversite koşulları ile iglili tüm detaylı bilgiyi ise Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı merkezlerimize gelerek öğrenme şansınız bulunmaktadır.

Yılların deneyimi ve Bosna Hersek ile yakın ilişkilerimiz, bu zamana kadar yardımcı olduğumuz genç arkadaşlarımızın eğitim hayatlarını sorunsuz bir şekilde tamamlamış olmaları ve halen daha eğitimlerine devam eden gençlerimize olan desteğimiz devam etmekle beraber, Bosna Hersek üniversiteleri tarafından eğitim danışmanlığı görevinin bizlere sunulması da ülke ve okullar üzerinde ki deneyimimizin artmasında neden olarak gösterilebilir.

Bosna Hersek üniversiteleri eğitim dili Boşnakça olmakla beraber özellikle İngilizceye de ağırlık verilen okullarda hazırlık sınıfları aracılığı ile dil eğitiminizi tamamlamaktasınız. Böylelikle kaliteli bir eğitimle beraber dil eğitimi alma şansını da yakaladığınız Bosna Hersek üniversitelerinde dilerseniz kendi dilinizde de eğitim alma şansını bulunmaktadır.

Diğer ülkelerden farklı olarak Bosna Hersek’te Travnik’te yer alan Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk, Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, İletişim bölümü gibi daha birçok bölümde Türkçe Destekli Eğitim şansı sunmaktadır. Sizde Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerimize gelerek alanında uzman olan danışanlarımızla görüşebilir ve okullar ve bölümlerle ilgili detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Hızlı ve kolay başvuru yöntemlerimiz sayesinde işlemleriniz kola bir şekilde ilerlemekte ve okula ulaştığınız andan itibaren desteklerimiz sizlere devam etmektedir.

Bsona Hersek üniversiteleri için başvuru koşulları içerisinde bir sınav sisteminin olmaması hayallarinizi gerçekleştirmeniz açısından önemli bir özellik iken böylelikle dilediğiniz bölümde okuma şansı bulabilmektesiniz.

Lise diplomanız ile birlikte başvuru yapabileceğiniz ülkede Bosna Hersek üniversiteleri eğitim dili olarak Boşnakça ve İngilizce olması nedeniyle dil eğitiminizi de alabilir ve kendinizi geliştirme şansını elde edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizlere ulaşarak sizlere yardımcı olmamızı sağlamanızdır.

Üniversitenin Konumu