Bosna Hersek Üniversitesi Elektrik Mühendisliği

 Bosna Hersek üniversitesi elektrik mühendisliği bölümünde okumak istiyorsanız, Bosna’daki hemen her üniversitede eğitim görebilirsiniz. Mühendislik fakülteleri, her üniversitede bulunuyor ve bu fakülteler sınavsız öğrenci alımı yapıyor.

Bu nedenle ülkemizdeki sınavlarda dilediği başarıyı edinemeyenler ve yurt dışında okumak isteyenler için büyük bir fırsat doğuyor. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, sizlerin merak ettikleri hakkında bu konuda her soruyu cevaplamaya hazırız. Bu üniversitelerin hem sınavsız alım yapması, hem de ihtiyacınız olan akademik bilgiyi size verebilmesi açısından oldukça çok tercih edildiğini bilmelisiniz. Mezun olduğunuzda bölümünüzle ilgili oldukça bilgi sahibi, donanımlı olacak ve diplomanızı ülkemizde de kullanabileceksiniz.

Bosna’da bulunan Uluslararası Travnik, Zenica, Gorajde, Mostar, Saraybosna ve Tuzla üniversitelerinden istediğinizde elektrik mühendisliğini okuyabilirsiniz. Sizin istekleriniz doğrultusunda bir seçim yapmanıza Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak yardımcı olabiliriz. Üniversite bilgilendirmelerinin yanı sıra kayıt için gerekli olan evrakların ayarlanması, oturma izninin alınması konularında da yardımcı oluyoruz. Üniversitenize yakın bir mevkide ev ayarlayarak temel ihtiyaçlarınızdan birine çözüm bulmuş oluyoruz. Bosna Hersek üniversitesi elektrik mühendisliği bölümü için ödeme yapmanız gereken tutar 2000 Euro’dur. Eğitim dili Boşnakçadır, bu nedenle bir sene hazırlık okumanız gerekmektedir. Hazırlık sınıfı ücreti de 2500 Euro’dur. Bunun yanında ülkede anadilinizde eğitim alma fırsatınız da bulunmaktadır. Uluslararası Travnik Üniversitesi, ülkede Türkçe Destekli Eğitim veren tek kurumdur. Bu üniversitede okumak isterseniz hazırlık sınıfını okumanıza gerek kalmamaktadır. Lisans ücreti ise 2500 Euro’dur.

Siz de hem yurt dışında okumak hem de anadilinizde eğitim almak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmamalısınız. Fiyat bakımından özel okullarla kıyaslandığında oldukça uygun olan bu üniversitelerde Avrupa standartlarında bir eğitim de alabileceksiniz. Yabancı dilinizi geliştirebilecek, kendinizi hem akademik hem sosyal anlamda tatmin edebileceksiniz. En uygun seçenekte karar kılmanız için sizlerin yanındayız. Modern, öğrenciye yönelik olan eğitim veren bu kurumlar sayesinde alanınızda uzman bireyler olarak mezun olabilirsiniz. Bosna Hersek üniversitesi elektrik mühendisliği bölümünde okumak istiyorsanız sizin için tüm ihtiyaçları uzman ekibimizle karşılıyor, geleceğiniz için önemli olan bu adımı attığınızda destek oluyoruz.

Üniversitenin Konumu