Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Ücretleri

Bosna Hersek Saray Bosna Üniversitesi Ücretleri ile eğitim görmek çok avantajlı fiyatlarla yapılabilecek ve avantajlı harç ücretleri olan üniversitelerden yararlanılabilecektir.

Bosna Hersekte bulunan üniversitelerde harç gideri oldukça uygundur ve yüksek meblağlarda fiyat talep edilmemektedir. Harçlar uygun seviyelerde olduğu için aileler harç giderlerinin yüksek olacağını düşünmelerine de gerek kalmayacaktır. Üniversitelerde harç bedelleri 1000 € ve 3000 € arasında değişebilmekte bu fiyatta sınavsız üniversite uygulaması için yeterli seviyelerdedir.

Konaklama yapılacak dairelerde her türlü konfor düşünülmüştür ve kiralama işlemleri de Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı tarafından ailelerin ve öğrencinin uğraşmasına gerek kalmadan öğrenci daha gitmeden konaklayacağı daire hazır edilmektedir.

Bosna Hersek Saray Bosna Üniversitesi Ücretleri bakımından uygun seviyelerde olması sebebiyle danışmanlıklarımıza görüşerek fakültelere ve bölümlere göre ne kadar ücretler olduğu hakkında bilgiler alabilirsiniz.  Yurtdışı eğitimde işin ciddiyetiyle ve öğrencilere eğitime kazandırmakla emek harcayan bir marka olarak deneyimli çalışanlarımızla ve dürüstlük politikasını benimsemiş prensibimizle eğitim hizmeti sunulmaktadır.

Danışmanlık hizmetimizin sorumluluğunun farkında olarak yurtdışına gidecek her öğrencinin ihtiyaçları önemsenmektedir. Hangi ülkeyi ve hangi üniversiteyi seçmeniz gerektiği ve size hangi bölümün daha uygun olabileceği gibi konularda rehberliklerimiz yardımcı olacak ve sizin kararınıza göre size yardımcı olunacaktır. Yurtdışında eğitime karar verildiğinde vize işlemleri de Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tarafımızdan halledilecektir. 3 aylık misafirliğin ardından her yıl vize işlemleriniz de yine işlemleri yürütecek ve öğrencinin kalabilmesi için yardımcı olacağız. Eğitim ücretinin uygun olması sebebiyle kontenjanlar kısa sürede dolmaktadır ve geç kalınmaması tavsiye edilir.

Danışmanlığımızdan faydalanarak okuttuğumuz öğrenciler eğitim aldıkları üniversitelerden memnun kalmışlardır. Kararınızı verdiğinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz ve puansız üniversitelerden isteğiniz doğrultusunda bir bölüme yerleşebilirsiniz. Yüksek standartlarda eğitim uygulaması ile çalışan her üniversite saygın akademisyenleri bünyesinde bulundurarak eğitimi desteklemektedir. Üniversite harçlarının ödenmesi de iki taksit halinde alınabileceğinden ödeme de kolaylık ta sağlanan aileler daha rahat bir şekilde eğitim giderlerini karşılayabilmektedir.

Yurtdışında eğitimden endişe eden öğrenciler ve aileler çok kısa bir sürede tedirginliklerinden çocuklarının memnuniyetini görünce kurtulacaktır. Her Türk öğrenciye karşı son derece misafirperver davranan yerli halkı ve gençler sayesinde çok çabuk adapte olunabilecektir. Bosna Hersek Saray Bosna Üniversitesi Ücretleri ile en uygun fiyatların geçerli olması sebebiyle her öğrenci Yurtdışı Eğitimi Bosna Hersek’te almayı düşünebilecek seviyededir.

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 3000 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

Üniversitenin Haritası