Bosna Hersek Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

Bosna Hersek'te eğitim ve kariyer konusunda sizlere destek olacak üniversiteler bulunuyor. Bosna Hersek üniversitesi inşaat mühendisliği bölümünde..

Bosna Hersek Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

Bosna Hersek üniversitesi inşaat mühendisliği bölümü bulunduran birçok kurum bulunmaktadır. Ülkedeki her üniversitede bulunan inşaat mühendisliği de diğer bölümler gibi sınavsız giriş imkanı tanımaktadır.

Bu sayede ülkemizdeki üniversite sınavlarında bu bölüme yerleşme şansı bulamayanlar, yurt dışında uygun fiyatlarla iyi bir eğitim alabilecekler. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kapsamında sizlere bu üniversiteler arasından en uygununu bulmanızda yardımcı oluyoruz. Üniversite tercihinize konut seçiminize ve ayarlamanıza hatta evrak işlerinize kadar tüm desteği sağlıyoruz. Yurt dışında okuma planlarınız varsa bir Avrupa ülkesi seçmek çok doğru bir karar olacaktır. Ülkemizle birçok ortak yönü bulunan Bosna Hersek ise sunduğu imkanlarla geri çevrilemeyecek bir ülkedir.

Bosna’da ki Uluslararası Travnik, Zenica, Godeja, Mostar, Saraybosna ve Tuzla üniversiteleri inşaat mühendisliği bölümü için 2000 Euro ücret talep etmektedir. Bu üniversitelerde eğitim dili Boşnakçadır. Bu nedenle bir sene hazırlık eğitimi de bulunmaktadır. 2500 Euro ödeyerek hazırlık eğitimini de alabilirsiniz. Ülke içinde Türkçe Destekli Eğitim veren tek üniversite olan Uluslararası Travnik Üniversitesinde ise inşaat mühendisliğini Türkçe olarak okuyabilirsiniz.

Bunun ücreti ise 2500 Eurodur. Bu da size hem anadilde eğitim fırsatı sağlamış hem de hazırlık sınıfını okumak zorunda kalmaktan kurtarmış olacaktır. Bosna Hersek üniversitesi inşaat mühendisliği bölümü için hangi üniversiteyi seçerseniz seçin, standartların üstünde bir eğitim alarak alanınızda uzman olabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, her kararınızın en doğru olacak şekilde sonuçlanmasına yardımcı olacağız.

Yurt dışında okuyarak yabancılık çekmeyeceğiniz ülkelerden birisi de Bosna Hersek’tir. Ülke, kültür olarak bizim ülkemize benzediği ve içinde çok fazla Türk öğrenci barındırdığı için yaşamınızı evinizde gibi idare ettirebilirsiniz. Ülkenin eğitime verdiği önem sonucunda donanımlı üniversiteler oluşmuştur. Bu üniversitelerden hem akademik hem sosyal anlamda yararlanabilirsiniz.

Her yıl binlerce öğrenciyi ağırlayan Bosna üniversitelerinde hayallerinizdeki bölümü okuyabilir ve yabancı dilinizi geliştirebilirsiniz. Üniversitelerin denkliğinin bulunması sayesinde ülkemizde de diplomanızı kullanabilirsiniz. İsterseniz Türkçe isterseniz Boşnakça eğitim görebileceğiniz Bosna Hersek üniversitesi inşaat mühendisliği bölümünü seçmek istiyorsanız bize ulaşın, sizin için en uygun üniversite seçeneklerini değerlendirelim.

#bosnaherseküniversitesiinşaatmühendisliği

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!