2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

Başarılı ve eğlenceli akademik dönem geçirmek istiyorsanız Bosna Hersek üniversiteleri 2 yıllık teknikerlere inşaat mühendisliği dikey geçiş hakkı..

2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

İnşaat alanında teknikerlikten öteye gidemedim diyenler mühendis olma fırsatını yakalamaya var mısınız? Hayal ettiğiniz kaliteli eğitim öğretim ortamına bir adım daha yaklaşabilmek sizler için zor olmasa gerek.

Bosna’daki üniversitelerden birini tercih edecekseniz yapacağınız şey Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlığı ofisi ile irtibat içine girmek olmalıdır. Hayal ettiğinizden bile kaliteli bir eğitim öğretim ortamında en modern teknolojik araçlarla donatılı sınıflarda eğitiminizi olması gerekenin en iyisi şeklinde alabileceksiniz. Teknisyenlikten mühendisliği dikey geçiş imkanı sunan Bosna Üniversiteleri sizlere üçüncü sınıftan başlama imkanı vererek sene kaybı durumları ile baş başa kalmamanıza yardımcı olmaktadır.

2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş: İnşaat mühendisliği alanında teori dersleri yanında Avrupa standartlarındaki uygulama ortamları ile de tanışarak daha kaliteli iş çıkarabilme fırsatını yakalayabileceksiniz.

Dikey geçişinizde okuyacak olduğunuz üçüncü ve dördüncü sınıfların haricinde diğer almadığınız derslerde göz önüne alınarak ders programı belirlemesi gerçekleştirilir ve 2 yıl okuyarak bölümü tamamlayabilirsiniz. Meslek yüksek okulunda almadığınız dersler varsa ekstra yıl uzatması ile alabilir; geleceğinizi şekillendirebilme olanağını tam manası ile yakalayabilirsiniz.

2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş: Bosna Üniversitelerinde okuma koşulları, kayıt belgeleri hazırlama işlemleri ya da okurken nerede kalacağınız ile ilgili merak ettiklerinizin hepsine Euro Star aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Yaşamınızda önemli bir yeri olan gelecekteki meslek tercihinizde mühendis olma yolunuzda ilerleme sağlarken kendinizi yüksek noktalarda görebilme artık hayal olmaktan çıkıyor.

Türkçe destekli eğitim tercihinde bulunmak isteyen Türkiye’den gelen öğrenciler ekonomilerini zorlamadan okuma olanaklarını Bosna’da yakalayabilirler. Geri ödemeli burs olanaklarını yakalayarak daha da rahat bir eğitim öğretim hakkına sahip olmak isteyenler için Bosna eğitim hayalini yurtdışında gerçekleştirmek isteyenleri bekliyor.

Kayıt İşlemi

Euro Star ayrıcalığı ile diplomanızı da yurt dışı farkını meslek hayatınızda da görebilme fırsatını yakalayabileceksiniz. Avrupa ülkelerinde de geçecek olan Europass diplomalara sahip olarak mezun olmanız da mümkün. Hayalini kurduğunuz o Avrupa ülkelerinde devamlı bir şekilde boy gösterebilmek sizler için faydalanabilecek bir seçenek iken bunu ertelemeye uğratmayın. Sizlerin mutlu olacağınız son derece kaliteli imkanlar ile Bosna tüm ayrıcalıklarını sizlere sunarak karşınızda yer alıyor.

Bosna’da okuyup lisans bölümünüzü bitirir bitirmez aranan eleman sıfatında göğsünüzü gere gere iş teklif edilen olmak istersiniz değil mi? Başarılı bir akademik hayat sonunda kavuşacağınız geliri bol maaş ve en iyi firmalarda çalışma fırsatları için Eurostardan faydalanarak kayıt işlemlerinize bir tık daha hız kazandırma ayrıcalığını değerlendirmeye bakmalısınız.

Üniversitenin Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!