Bosna'da Türkçe Tıp Fakültesi Eğitimi

Bosna’da Yabancı Dil Destekli Tıp Fakültesi Eğitimi

Bosna'da Yabancı Dil Destekli eğitim görebileceğiniz bölümler arasında tıp bölümü de yer alıyor. Bosna'da Yabancı Dil Destekli tıp fakültesi eğitimi Eurostar danışmanlarının..

Bosna’da Yabancı Dil Destekli Tıp Fakültesi Eğitimi

Bosna Hersek Üniversiteleri Tıp Eğitimini nitelikli olarak veren eğitim kurumlarıdır. Bu üniversitelerin hepsinde tıp eğitimi yoktur. Tıp eğitimi almak için belirli üniversiteleri seçmeniz gereklidir. Bunu öğrenebilmek adına eğitim için başvuru yapmadan önce kapsamlı bir araştırma yapmalı ve uzman kurumlardan yardım talebinde bulunmanız gereklidir. Bunun için iyi bir eğitim danışmanlığı firması ile görüşme yapmanız önemlidir. Bu danışmanlık kurumu sizlere tüm eğitim hayatınız boyunca yardım olacak, yurtdışında bir sorun yaşadığınızda size yardım edecek bir kurum olmalıdır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı isimli firmamız bu konuda sizlerin aradığı türde bir kurumdur. Kurumumuz 1993 yılından beri aktif biçimde eğitim danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Bosna Hersek üniversiteleri içinde mühendislik, mimarlık gibi bölümler bulunmaktadır. Mühendislik alanı içinde elektrik, inşaat, makine gibi alanlar bulunmaktadır. Bu bölümleri Yabancı Dil Destekli eğitim dilinde alabilirsiniz. Bununla birlikte farklı bölümler de bulunmaktadır. İşletme yönetimi, medya, hukuk, iletişim, lojistik gibi bölümleri de Bosna Hersek üniversiteleri içinde bulabilirsiniz. Bosna Hersek Üniversiteleri Tıp Eğitimini de alabileceğiniz kurumlardır. Bosna Hersek’in gözde eğitim kurumlarından birisi olan Saraybosna Üniversitesi içinde tıp bölümü bulunmaktadır. Bu üniversitede yer alan tıp bölümü ile mavi diploma alabilirsiniz. Mavi diplomanın özelliği uluslararası alanda geçerli olan bir diploma olmasıdır. Bu diploma Türkiye’de dahil olmak üzere 47 Avrupa ülkesinde geçerli sayılmaktadır.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmamız ile tıp eğitimi konusunda hizmet alabilirsiniz. Firmamız Bosna Hersek’te yer alan birçok eğitim kurumu ve dil okulu ile anlaşma sağlamıştır. Saraybosna Üniversite’si ile alacağınız tıp eğitimi için şimdi firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Eğitimler her yıl Eylül ayında başlamaktadır. Tıp eğitimleri de Eylül ayı içinde başlamaktadır. Bu yönüyle eğitim tarihleri Türkiye’ye benzemektedir. Üniversitenin Tıp Fakültesi bölümü içinde diş hekimliği, doktorluk ve eczacılık bölümleri yer almaktadır. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümleri de Tıp fakültesi içinde yer almaktadır. Bu bölümlere geçiş yapmak için YGS ve LYS sınavına da girmenize gerek kalmayacak. Bosna Hersek Üniversiteleri Tıp Eğitimi için lise diplomanız sayesinde YÖK tarafından tanınan bir üniversitede eğitim alabilirsiniz.

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!