Duyuru

Bosna’da eğitim ve kariyer planlarınız için danışmanları tarafından oluşturulan duyuru ve üniversitelere ait birçok bilgi belirtilmektedir..

İçindekiler

Duyuru

Sevgili anne babalar değerli öğrencilerin dikkatine;

Sevgili ogrenciler yurtdışı eğitimi için danışmanlık hizmeti öğrencilerin öğrenim hayatı boyunca sadece bir kere alabilecekleri bir hizmettir.

Geleceğinizi etkileyebilecek bu seçimde dikkatli olunması önem taşır. Son zamanlarda her sektorde oldugu gibi yurtdışı eğitim danışmanlığı veren firmaların sayısı son yıllarda artmaktadır. Daha uygun fiyatlarla hizmet verdiğini iddia ederek öğrenci ve ailelerini kandıran birçok sahte firma ve sahıslar bulunmaktadır.

Sevgili anne babalar her yıl yurt dışında eğitim almak isteyen birçok öğrenci dolandırılıyor. Sizlerde onlardan biri olmak istemiyorsanız hizmet alacağınız danışmanlık ve aracılık şirketi kaç yıllıktır? Kaç yıldır Bosna Hersek le öğrenci gönderiyor?Çok iyi araştırmalı ve korsan şirketlere ve sahıslara karşı dikkatli olmalısınız.

Sevgili anne babalar. Ailelerin yurtdışı eğitimi konusunda evlatlarına destek olmaları ve onları yalnız bırakmamaları gerekmektedir. Danışmanlık ve aracılık şirketinin seçilmesi sırasında üniversite ile firma arasında yapılan anlaşmaların incelenmesi önem taşır. Öğrenci ile anlaşma yapılan firmalar başta ilgi gösterir gibi yaparak öğrencilerin güvenini kazanmakta daha sonra ise ilgisiz bir tutum sergileyerek ekstra paralar isteyebilmektedir. Vaat ettikleri hizmetleri yerine getirmeyerek öğrencileri mağdur ve zor durumda bırakmaktadır.

Sevgili öğrenciler firmanın bosna hersekte herhangi bir ofisi varmı? Kaç yıldır Bosna Hersek’e öğrenci gönderiyor? Öğrencilerin yurtdışında eğitim alabilmeleri için sadece kayıt yaptırmak yeterli değildir.Öğrencilerin ihtiyaç duyduklarında onların yanlarında olabilmek sorunlarıyla ilgilenebilmek ve gerekli desteği sağlamak önemlidir.

Sevgili anne babalar korsan danışmalık şirketlerinin birçoğu öğrenci henüz üniversite eğitimine başlamadan harç ücreti talep etmektedir. Hizmet aldığınız danışmanlık şirketine kesinlikle harç ödemesini önceden yapmayınız. Harç ödemesini firmaya vermeniz dolandırıcılıkla karşı karşıya kalmanıza neden olabilir. Üniversite harç ödemelerini kendiniz bankadan yapabilirsiniz.

Sevgili öğrenciler yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti alacağınız firmayı çok iyi araştırmalısınız. Bosna Hersek’e hiç öğrenci göndermiş mi? Öğrenci yaşam ve aile görüşlerini gösteren videoları var mı ? Sevgili öğrenciler hizmet almak istediğiniz firmanın size hangi alanlarda hizmet vereceği de önemli konular arasında yer almaktadır. Hizmetler icin mutlaka ogrenci gorusleri videoları izleyin! Vize işlemleri, konaklama ve uçak bileti rezervasyonu gibi işlemler ve eğitiminiz boyunca yanınızda olması kendinizi güvende hissetmeniz sunmuş olduğu destek imkânları önemlidir.

Ayrıca personel kadrosu alanında uzman ve her konuda ihtiyacınız olan bilgiyi verebilecek düzeyde olmalıdır.Sevgili öğrenciler eğitim görmek istediğiniz ülkeyi ve şehri mutlaka araştırın. Daha önce Bosna Hersek’te eğitim gören kişiler ve öğrenci aileleriyle irtibata geçerek öğrenmek istediğiniz her şey hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bosna hersekte eğitim gören öğrencilerimizin ev videoları,yaşam videoları,ailelerinin bosna hersekteki görüşleri hakkındaki ayrıntılı videoları izleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz aileler ile görüşme imkânını da Eurostar yurtdışı eğitim ve danışmanlık firmamız sizlere sunmaktadır.

Değerli anne ve babalar , sevgili öğrenciler bazı firmaların Bosna Hersek’e hiç öğrenci göndermediği halde internetten indirmiş olduğu öğrenci resimlerini, sitelerine koyarak sanki Bosna’da daha önceden öğrenci göndermiş gibi gösterilerek yanıltıcı bilgiler verildiğini bize başvurup kayıt yaptıran öğrencilerden öğrenmekteyiz.daha önceki yıllarda Bosnaya öğrenci göndermemiş deneyimleri olmayan firmalara ve şahıslara kesinlikle güvenmeyin. Seçim yaparken bunlara mutlaka dikkat etmek gerekir .Dolandırılmak ve paranızı boş yere harcamak istemiyorsanız kaliteli, tecrübeli ve üniversitelerle resmi sözleşmesi olan şirketi tercih edin.

Daha önceden Bosna hersekte danışmanlık hizmeti verilen öğrencilerin yerleştirilmiş olduğu program ve üniversitelerin referans olarak gösterilmesi dikkat edilmesi gereken hususlar arasında bulunmaktadır. Hedeflerinize en uygun bölümü ve üniversiteyi en doğru şekilde seçebilmek için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Şirketine başvurun ve geleceğinizi güvence altına alın.

Üniversitenin Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!